Samsun Gezilecek Yerler


Günümüzde yoğun çalışma hayatından bunalan ya da sevdikleriyle vakit geçirmek isteyen herkesin aklına ilk gelen günübirlik seyahetler oluyor. Bütçelerine ya da ilgi alanlarına bağlı olarak insanlar yakın illeri veya tarihi yerleri tercih edebiliyor.

Tatil tercihinizi Samsun’dan yana kullanıyorsanız bu yazımız tam da size göre. Bugün sizlerle birlikte 3 maddede bir Samsun gezisi planlıyoruz.

1.Ulaşım Olanakları

Samsun’a hava yolu ve kara yolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Samsun Çarşamba Havalimanı Türkiye’nin bir çok ilinden günlük ve haftalık seferler düzenliyor. Ulaşımınızı kara yolu ile yapmak isterseniz de Samsun otogar şehir merkezine biraz uzak kalsa da her iki seçenek içinde Samsun’da araç kiralamanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle Samsun Çarşamba Havalima’nından uçağınızın inişiyle birlikte kiralık aracınızı teslim alabilir ve gezi programınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Samsun Arena Rent A Car firması olarak havalimanından müşteriye %99 zamanında teslimat oranıyla gezinizin en rahat geçirebilmeniz için hizmet sunuyoruz.

2.Samsun’da Gezilecek Yerler

Karadeniz’in incisi olarak bilinen Samsun şehri tarihi, kültürel ve doğa güzellikleri açısından zengin bir şehirdir. Sizler için derlediğimiz bu gezilecek listesini aracınızı kiralıktan sonra rahatlıkla günübirlik turu oluşturabilirsiniz.

  • Tekkeköy Mağaraları
  • Bandırma Vapuru Müzesi
  • Samsun Amisos Tepesi
  • Yakakent Sahili

Bonus öneri olarak Kış mevsiminde Samsun’u ziyaret ediyorsanız Ladik Akdağ Kayak merkezini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

3.Yemek Kültürü

Samsun’a kadar gelmişseniz meşhur yemeklerini yemeden gitmemenizi öneririz. Samsun’a özgü yemekleri tadabilmeniz için  yöreleri ziyaret etmeniz  gerekiyor.

  • Ladik Kaz Tiridi
  • Bafra Pidesi
  • Bafra Nokulu
  • Çarşamba Simidi

Mevsimlere bağlı olarak bu yörelere gidebilmeniz için başta da söylediğimiz gibi araç kiralamanızda fayda var. Samsun’un Atakum ilçesinden araç kiraladığınız takdirde bir çok ilçe ziyaretinizde yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda araç kiralama firmasının merkezi bir konumda olması sizin için avantaj olacaktır.

Arena Rent A Car oto kiralama firması olarak Çarşamba Havalima’nından uçağınızın inişiyle başlayan hizmetimiz, gezi rehberimizin özel tavsiyeleri,  her problemde hızlı ve güvenilir çözüm olanakları ile sizlere sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Samsun şehrine seyahat etmek istiyor ve güvenilir araç kiralama firması arıyorsanız web sitemizde ki watsapp arama hattını kullanabilir ya da

0542-808-87-84

0530 306 06 39 hatlarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Copyright © 2019 Samsun Rent A Car Araç Kiralama Firması

sitebizden® web tasarım paketleriyle hazırlanmıştır.